Rise of Olympus – automat do gry

Uwolnij moc bogów w najnowszym zabawnym automacie Play’n GO, Rise of Olympus! Dołącz do potężnych greckich bogów w pogoni za bogactwem i dobrobytem w tym nowym slocie z siatką 5×5.

Twórz zwycięskie kombinacje, dopasowując 3 lub więcej symboli w rzędzie poziomo lub pionowo. Zwycięskie kombinacje również znikną i zostaną zastąpione nowymi symbolami, umożliwiając zdobycie jeszcze większej liczby zwycięstw z jednego obrotu.

Niech bogowie pożyczą Ci swoje niesamowite moce, które pomogą Ci podnieść swoje wygrane, gdy Hades, Zeus i Posejdon używają Ręki Boga, aby wpłynąć na Twoją fortunę! Czy to Poseidon zapewni ci więcej Wildów w siatce; Hades niszczący symbole, które nie wygrywają lub symbole przekształcające Zeusa, aby pomóc stworzyć więcej zwycięskich kombinacji, zapewnią wszystko, czego potrzebujesz, aby przynieść do domu skarb.

Następnie, jeśli uważasz, że sprostasz wyzwaniu, uwolnij Gniew Olimpu i obserwuj, jak wszyscy trzej uwalniają swoje moce, jeden po drugim, aby pomóc Ci pokonać siatkę.

Udaj się do domu bogów i przygotuj się na epicką przygodę!

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published