Midas Golden Touch — automat do gry

Automat wideo Midas Golden Touch firmy Thunderkick to pięciobębnowy, trzyrzędowy automat oferujący 15 linii wypłat, wraz z wieloma bonusami i specjalnymi funkcjami oraz majestatycznym motywem przedstawionym poprzez projekt i grafikę.

Slot Midas Golden Touch: wskazówki

W automacie wideo Midas Golden Touch jest 15 stałych linii wypłat. Aby wygrać, potrzebujesz sekwencji trzech lub więcej pasujących symboli, aby wylądować wzdłuż jednej z tych linii wygrywających. Symbol musi pojawiać się w kolejnych rolkach, zaczynając od bębna znajdującego się najbardziej po lewej stronie. W takim przypadku otrzymasz określoną wypłatę za wygrywający symbol pomnożoną przez aktualny zakład. W dowolnym momencie możesz wyświetlić określone konfiguracje symboli każdej linii wypłat na tabeli wypłat w grze.

Zwycięskie symbole Midasa Golden Touch

Sześć inkrustowanych klejnotami symboli kart do gry składa się z najniżej płatnych symboli w automacie wideo Midas Golden Touch:

  • 9 nagród 1x za trzy, 2x za cztery i 5x Twój zakład za pięć w linii wypłaty.
  • Dziesięć nagród 1x za trzy, 2x za cztery i 5,5x za pięć.
  • J przyznaje 1x za trzy, 2x za cztery i 6x za pięć.
  • Wszystkie symbole Q, K i A zapewniają 1x za trzy i 2,5x za cztery.
  • Dla pięciu Q daje 6,5x, K daje 7x, a A daje 7,5x.
  • Skrzynia zapewnia 3x za trzy, 5x za cztery i 15x za pięć.
  • Puchar nagradza 4x za trzy, 6x za cztery i 20x za pięć.
  • Złoty wieniec przyznaje 5x za trzy, 7x za cztery i 25x za pięć.
  • Dwa symbole przedstawiające króla i jego złoty dotyk: 10x za trzy, 20x za cztery i 75x twój zakład za pięć takich samych w linii wypłaty.

Rozgrywka Midas Golden Touch

Zanim zaczniesz kręcić bębnami Midas Golden Touch, musisz ustawić żądany zakład. Dostępne zakłady w tej grze wahają się od 0,10 na najniższym poziomie do 100,00 na najwyższym. Gdy już postawisz zakład, możesz wybrać opcję Autoplay, aby bębny obracały się w sposób ciągły do ​​5000 razy, lub wybrać opcję Spin, aby rozegrać je po jednej rundzie.

Tabela rozgrywki

Zakład: Wybierz swój całkowity zakład.

Spin: rozegraj rundę.

Auto: Pozwól, by bębny obracały się same w sposób ciągły.

Funkcje specjalne Midas Golden Touch

Jeśli trafisz trzy lub więcej symboli scatter w dowolnej pozycji podczas jednego obrotu, uruchomisz grę bonusową na automacie wideo Midas Golden Touch. Otrzymasz dziesięć darmowych spinów za wylądowanie trzech symboli scatter, 15 darmowych spinów za wylądowanie czterech symboli scatter i 20 darmowych spinów za wylądowanie pięciu.

Podczas bonusu darmowych spinów każda wygrana, która wyląduje, uruchomi funkcję lepkiego respin. Tutaj zwycięskie symbole zostaną zablokowane na swoich pozycjach, podczas gdy inne symbole będą się powtarzać. Będzie się to powtarzać, dopóki nie zostaną wyładowane żadne nowe wygrane, a następnie regularne darmowe spiny będą kontynuowane. Jeśli zbierzesz trzy symbole scatter podczas jednej funkcji respin, otrzymasz pełną premię – z dziesięcioma dodatkowymi spinami. Losowy dziki symbol zostanie również umieszczony na bębnach na początku każdego darmowego spinu.

Czy Midas Golden Touch ma funkcję jackpota?

Automat wideo Midas Golden Touch nie zawiera funkcji progresywnego jackpota.

Wypłaty i limity zakładów Midas Golden Touch

Teoretyczny zwrot dla gracza (Return to Player / RTP) w slocie Midas Golden Touch wynosi 96,1%. Możesz postawić minimum 0,10, a maksymalnie 100,00.

Midas Golden Touch na urządzeniach mobilnych

Grafika slotu Midas Golden Touch wygląda tak samo na urządzeniach mobilnych, jak na komputerach stacjonarnych, a rozgrywka równie płynna. Jeśli chcesz grać w Midas Golden Touch na swoim telefonie, możesz to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej My Mafia.

Dlaczego grać w Midas Golden Touch?

Automat wideo Midas Golden Touch zapewnia równowagę między klasyczną rozgrywką na automatach a interesującymi funkcjami specjalnymi. Gra jest łatwa do zrozumienia, a projekt gry jest jasny, z symbolami rodziny królewskiej.

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published