Fortune Dogs — automat do gry

Spośród najbardziej obiecujących tytułów Habanero myślę, że zgodzisz się, że Fortune Dogs zajmuje poczesne miejsce. Automat do gry, który obiecuje zaoferować 98% RTP w ciągu swojego życia, będzie mieszał motyw słodkiego kreskówkowego psa z chińskim stylem, który zmieni go w coś wyjątkowego.

Fortune Dogs ma wiele do zaoferowania, oprócz wysokiego RTP, o którym wspomniałem powyżej. Ma również 5 bębnów, które obracają się z 243 sposobami na wygraną i oferuje duże wypłaty. Odbywa się to poprzez regularne kombinacje, ale ma również kilka stałych jackpotów, które sięgają 502-krotności całkowitego zakładu. Pod względem funkcji, robi wrażenie dzięki swoim podwójnym lub potrójnym symbolom, darmowym spinom i grom bonusowym, z których wszystkie spiskują, aby uczynić ją bardzo cenioną grą dla graczy na automatach.

Zakłady i nagrody

W przypadku gry z 243 sposobami na wygraną wymaganie użycia wielokrotności 18 monet do obstawiania nie jest standardem. Gracz ma ustalone 18 linii zakładów, ale może użyć poziomu zakładu do zmiany liczby monet i wartości monet, aby zmienić ich wartość.

Spośród nagród, które obiecaliśmy w Fortune Dogs, stałe jackpoty wymienione na górze są tymi, które najprawdopodobniej zainteresują gracza. Wygrywasz je w grze bonusowej, a najlepsza dostępna zapłaci 502-krotność całkowitego zakładu w tej rundzie. Wiemy również, że RTP Fortune Dogs zostanie ustawiony na 98%, co jest jedną z lepszych dostępnych obecnie liczb na automacie. Jest to również tytuł o dużej wariancji, więc spodziewaj się ogromnych wygranych, gdy nadejdą Ci do głowy.

Funkcje automatu Fortune Dogs

Jedną z interesujących rzeczy na temat Fortune Dogs jest mechanika, która obejmuje symbole, których liczba się podwoi lub potroi, dzięki czemu mogą pomóc ci stworzyć zwycięskie kombinacje z dużo większą liczbą symboli. To symbole psów mogą to zrobić, te, które również płacą więcej. To nie jest nowy rodzaj funkcji, widzieliśmy to w przeszłości w różnych automatach do gier. Można to zinterpretować jako rodzaj mnożnika, który jest stosowany do twoich kombinacji w automacie z 243 sposobami wygranej.

Masz również darmowe spiny do rozegrania w Fortune Dogs i będziesz mógł je aktywować za pomocą symboli rozproszonych, o ile masz wystarczająco dużo odpowiednich rodzajów.

Jeśli chodzi o jackpoty, to te stałe, które są wymienione u góry ekranu, aby wygrać, musisz najpierw uruchomić grę bonusową. Gra bonusowa będzie zawierała ukryte ikony, które po odsłonięciu pokażą Ci jeden z czterech rodzajów monet. Zdobądź trzy monety odpowiedniego typu, a otrzymasz nagrodę. Wypłaty są różne i mogą osiągnąć 502-krotność stawki.

Motyw i projekt

Temat jest szczególnie dziwny w Fortune Dogs. Deweloper, Habanero, wybrał motyw psa, w którym postacie są zaprojektowane jako kreskówki, ale z wrzuconą chińską mieszanką. W tle widać budynki z chińskim napisem, a te psy mają na sobie chińskie stroje i czapki. Istnieje kilka rodzajów psów, wraz z miskami, chińskim jedzeniem i czterema kombinezonami w karty.

Wniosek

Myślę, że zechcesz zobaczyć, co ma do zaoferowania Fortune Dogs. Jest to gra o dużej wariancji z 98% RTP i dobrą grafiką, więc spodziewam się, że będzie dość popularna wśród graczy.

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published