Dawn of Egypt – automat do gry

Cofnij się do początków cywilizacji i zbieraj fortunę u boku wszechpotężnego boga Ra… witaj w Dawn of Egypt!

Dawn of Egypt to najnowszy 5-bębnowy automat od Play’n GO wyposażony w potężne symbole, które pomogą Ci zgarnąć część bogactwa Ra’s.

Starożytne aspekty cywilizacji egipskiej reprezentują symbole gry; lotos, symbol stworzenia; Ankh, symbolizujący życie; wąż i skorpion, święte zwierzęta w egipskim folklorze, wojownicza bogini Sekhmet i oczywiście sam wszechpotężny Ra.

Pozostałe symbole są reprezentowane przez waleta do wartości kart asa i musisz dopasować trzy symbole na dwudziestu liniach wygrywających w grze, aby odebrać standardową wygraną.

Wild the game to święty Scarab Beetle, symbol nieśmiertelności, używany w sztuce do przedstawienia wielkiego boga Ra. Skarabeusz zastąpi dowolny symbol (z wyjątkiem Scatter), aby pomóc Ci stworzyć więcej zwycięskich linii.

Dawn of Egypt ma nie jeden, ale dwa symbole Scatter, które mogą uruchomić specjalne funkcje gry. Pierwszy punkt Scatter to Piramida i jeśli wylądujesz na co najmniej trzech piramidach na planszy, uruchomisz darmowe spiny.

Gdy uruchomisz Free Spins, Wheel of God ujawni się i obróci, aby określić liczbę darmowych spinów, które otrzymasz; możesz otrzymać do 15 darmowych spinów.

Za każdy darmowy obrót Ra użyje swojej mocy, aby przekształcić symbol obrazu, który zostanie losowo wybrany i zostanie ulepszony do potężniejszego symbolu, aby uzyskać większe wygrane!

Podczas darmowych spinów piramida zostanie przekształcona w Dziką Piramidę, drugie Scatter, które również podwaja się jako Dzikość na bębnach.

Jeśli wylądujesz na bębnach dwóch lub więcej dzikich piramid podczas darmowych spinów, uwolnisz niesamowitą moc Pyramid Spins! Każda Dzika Piramida otworzy się, aby odsłonić pewną liczbę, a te liczby razem określą całkowitą liczbę otrzymanych spinów piramidy.

Podczas Pyramind Spins symbole obrazkowe będą nadal ulepszane, ale pozostaną w ulepszonej formie do samego końca Pyramid Spins! Lądowanie dwóch lub więcej symboli Scatter podczas Pyramid Spins ponownie uruchomi tę funkcję, z możliwością nieograniczonej liczby ponownych aktywacji!

Dołącz do Ra i zbuduj swoją fortunę w Dawn of Egypt!

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published